Kariera

 

SPECJALISTA DS. PROMOCJI I MARKETINGU

Do naszego zespołu poszukujemy dynamicznej, kreatywnej, myślącej nieszablonowo osoby, która nie boi się nowych wyzwań mających na celu wzmocnienie działań marketingowych i promocyjnych w obszarze nauki i edukacji.

Do obowiązków kandydata będzie należało m.in.: przygotowywanie materiałów promocyjnych, uczestnictwo w przygotowywaniu projektów marketingowych, obsługa strony internetowej i mediów społecznościowych; nawiązywanie i utrzymywanie kontaktów z mediami i partnerami centrum.

Od kandydata oczekujemy: wykształcenia z zakresu Marketingu lub PR, doświadczenia w pracy w obszarze promocji i marketingu, umiejętności nawiązywania kontaktów i budowania relacji, wysokich umiejętności komunikacyjnych, bardzo dobrej znajomości pakietu MS OFFICE i mediów społecznościowych, bardzo dobrej znajomości języka angielskiego oraz prawa jazdy kat.B.

 

SPECJALISTA DS. SPRZEDAŻY I OBSŁUGI KLIENTA

Jeśli jesteś dynamiczny, otwarty, samodzielny i potrafisz pracować wielozadaniowo, to ta praca jest właśnie Ciebie. Do zespołu centrum nauki Humanitarium szukamy dobrze zorganizowanej osoby, która wesprze nasz zespół w obszarze obsługi klienta i sprzedaży oferty edukacyjnej.

Do obowiązków kandydata będzie należało m.in.: bezpośrednia i pośrednia obsługa klienta, sprzedaż oferty edukacyjnej, obsługa portali społecznościowych, przygotowanie raportów.

Od kandydata oczekujemy: dyspozycyjności, bardzo dobrej znajomości języka angielskiego w mowie i piśmie, znajomości pakietu MS OFFICE, znajomości obsługi portali społecznościowych.

 

ANIMATORZY POSZUKIWANI!

Jeśli jesteś entuzjastą, chcesz popularyzować naukę wśród dzieci, młodzieży i dorosłych realizując przy tym własne pomysły, oraz dołączyć do grupy prawdziwych pasjonatów, to szukamy właśnie Ciebie!

WYMAGANIA:

  • studenci ostatnich lat studiów nauk przyrodniczych (fizyka, chemia , biologia, ochrona środowiska);
  • dyspozycyjność 3 dni w tygodniu oraz wybrane weekendy;
  • ciekawość świata, entuzjazm, poczucie humoru.

MILE WIDZIANE:

  • znajomość języka angielskiego;
  • doświadczenie z małymi „pytalskimi”.

Aplikacje należy przesyłać na adres: info@humanitarium.pl w tytule wpisując: ANIMATOR.

Prosimy o umieszczenie w dokumentach aplikacyjnych poniższej klauzuli:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych, zawartych w przesłanych przeze mnie dokumentach, niezbędnych dla realizacji procesu rekrutacji prowadzonego obecnie lub w przyszłości przez firmę Wrocławskie Centrum Treningowe SPARTAN Sp. z o. o., (zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. nr 101, poz. 926 ze zm.). Zgoda na przetwarzanie moich danych obejmuje także przetwarzanie tych danych w przyszłości, o ile nie zmieni się cel ich przetwarzania. Oświadczam, że jestem świadomy(a) dobrowolności udostępnienia moich danych osobowych oraz że zostałem(am) poinformowany(a) o prawie wglądu do moich danych osobowych oraz do ich poprawiania.

Jednocześnie uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi osobami.